Péče o tělo

RezervaceKontakt

Ranní jóga

Jóga je cestou k sobě samému, pomáhá nalézt životní rovnováhu, harmonizuje naše mentální a emocionální já. Ideální pro začátek úspěšného dne. 

Úterý 08:30 – 09:30

Hatha jóga

Jedná se o velice jemné cvičení k Vašemu tělu, které nevyžaduje sílu. Hatha jóga je specifický systém jógy, který je tvořen asánami (jógovými pozicemi těla), pranajámou (dechovými cvičeními) a meditací. Lekce je tvořena z jednotlivých asán, kde je kladen důraz na správné provedení a výdrž. Úvod lekce patří koncentraci a zklidnění, následně zahřátí těla a sekvenci jednotlivých asán vestoje, vsedě a vleže. Závěr lekce je věnován relaxaci.

Pondělí 18:00 – 19:00
Čtvrtek 18:40 – 19:40 

Relaxační jóga

Lekce relaxační jógy vychází kompletně z principů hatha jógy. Je vedena ve zvolněném rytmu tak, abychom si především užili čas, který jsme se rozhodli strávit sami se sebou pohodovým protažením celého těla a uklidněním mysli. Pokud nemáte s jógou vůbec žádné zkušenosti je právě tato lekce vhodná pro základní seznámení s ásanami, pranájamou a vším co józe patří. Na své si tu přijdou samozřejmě i zkušení, kteří si chtějí dopřát chvilku volnějšího tempa. 

Pondělí 19:30 – 20:30

   Rodinná jóga (rodiče s dětmi)

Rodinná jóga je v dnešní uspěchané době vzácná chvilka rodičů a jejich dětí, kde smysluplně stráví čas spolu, vzájemně se na sebe naladí a mohou se na sebe spolehnout. Společně se přeneseme do dětského světa a probudíme své vnitřní dítě. Zažijeme jógové dobrodružství plné zvířat, rostlin a věcí, společně si zazpíváme, prohloubíme důvěru u párových cviků, vzájemných masáží a relaxačních technik.

Zahrnuje posilovací, rovnovážné cviky, akrobatické prvky, cvičení na koordinaci a propojení hemisfér. Neodmyslitelnou součástí jsou dechová, oromotorická a relaxační cvičení za využití prvků z psychomotoriky, kde se využívá neobvyklých pomůcek. Součástí dětské jógy je zpěv, hra na rytmické, muzikoterapeutické nástroje a konec lekce vždy patří relaxaci.

Tento uzavřený kurz je aktuálně PLNĚ OBSAZEN. Datum nového kurzu bude vypsán v nejbližší době zde. 

Pilates

Pilates není jen cvičení, je to cesta k celkovému zlepšení tělesné kondice, flexibility a duševní pohody. Naše lekce pilates jsou navrženy tak, aby poskytovaly jedinečný zážitek spojením síly a elegance. S námi zažijete trénink, který posiluje každý sval, zlepšuje držení těla a pomáhá překonat stres moderního života. Bez ohledu na vaši aktuální kondici. Pilates je skvělým doplňkem pro dosažení optimální fyzické a mentální kondice.

Čtvrtek 17:00 – 18:00

Jóga pro opravdové může

Jóga je často vnímána jako cvičení pro ženy, ale je mnoho důvodů, proč by se jí měli věnovat i muži. Většina lidí chápe jógu jako „ženské“ cvičení, hlavně kvůli obrazům a zprávám z médií, kde dominují ženy. Je však důležité mít na paměti, že jóga má své kořeny v Indii a byla praktikována převážně muži po tisíce let. Jóga pomáhá snižovat stres a nabízí relaxaci od technologií, které jsou dnes všudypřítomné. Umožní najít vnitřní klid a užít si přítomný okamžik. Jóga formuje svaly bez závaží a zvyšuje tělesnou pružnost. Lekce jsou vedeny tak, aby si na své přišli úplní amatéři, zkušení borci i sportovci, kteří mají na úkor své disciplíny některé svaly zkrácené.

Středa 19:35 – 20:35 

Cedrová sauna

Sauna provoněná cedrem s výhledem do přírody nebo na noční oblohu? Užijte si relaxaci pod širým nebem a na čerstvém vzduchu. Cedr nemá mezi dřevinami konkurenci, co se týká přínosu pro zdraví člověka. Působí antisepticky, antibakteriálně a přirozeně ionizuje okolní vzduch a díky tomu dopřeje vašemu organismu skutečný ozdravný proces. Vůně cedru předčí všechny éterické oleje a bude vás provázet ještě dlouho po saunování spolu s pocitem uklidnění a harmonie.

Aktuálně máte u nás následující možnosti využití sauny:

Středa 20:45 – 22:00 – pouze muži
Čtvrtek 20:00 – 21:15 – pouze ženy
Individuální pronájem – 2h / 2.000 Kč

 

Tejpování

Mezi hlavní účinky kinesiotapingu se řadí uvolnění svalů, zlepšení pohyblivosti, prevence vzniku úrazu (ideálně před sportem), zlepšení svalové koordinace či zmenšení bolestivosti. Tejpujeme děti i dospělé.  

KLÍČ Luka

Kontaktujte nás

KLÍČ Luka s.r.o.

Polní 880
588 22 Luka nad Jihlavou
info@klicluka.cz

IČ: 14375079
Datová schránka: fu7sc75

č.ú.: 2002161536/2010

Otevírací doba

Kavárna:

Pátek 08:30 - 11:30
           16:00 - 21:00

Více dle aktuálních akcí a lekcí.

7 + 1 =

Naši partneři

Podporují nás