Petra Číhalová

„Peťa“

Speciálně pedagogické poradenství v oblasti komunikačních dovedností, lektorka jógy

Poradenství

Poskytuji speciálně pedagogické poradenství v oblasti rozvoje řeči, jazyka a školní zralosti. Věnuji se především dětem předškolního a mladšího školního věku.

Uvědomuji si, že v této zrychlené době je málo příležitostí, mezi těmi všemi povinnostmi všedních dní, najít si čas na pravidelný trénink logopedických cvičení s Vašimi dětmi, bez kterého se v logopedii neobejdete. Proto Vám nabízím možnost častých setkání, které využijeme k procvičování a poskytnutí vhodných materiálů, tipů a her. Délka poradenství je individuální, závislá především na udržení pozornosti dítěte a na časových a finančních možnostech rodičů.

Vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku a následně jsem absolvovala bakalářské studium Masarykovy univerzity v Brně obor speciální pedagogika se státní závěrečnou zkouškou z inkluzivní pedagogiky, logopedie, surdopedie. Nadále se v oblasti speciální pedagogiky, především logopedie vzdělávám. Dětem se věnuji již od střední školy, kdy jsem začala v českých i německých rodinách působit jako chůva a začala jezdit jako vedoucí na dětský tábor. V této době započala i má jógová cesta. Jógu a pranajámu velmi ráda, a i s pozitivním efektem, propojuji s logopedií. Několik let jsem pracovala jako učitelka v mateřské škole a nyní pracuji jako logopedický asistent pod supervizí paní logopedky Mgr. Kateřiny Mikolajkové. Věnuji se především dětem s narušenou komunikační schopností, ale také těm dětem, které potřebují podpořit v jednotlivých pregramotnostech a připravit tak na snadný vstup do povinné školní docházky. 

 

 

 

KLÍČ Luka

Kontaktujte nás

KLÍČ Luka s.r.o.

Polní 880
588 22 Luka nad Jihlavou
info@klicluka.cz

IČ: 14375079
Datová schránka: fu7sc75

č.ú.: 2002161536/2010

Otevírací doba

Kavárna:

Pátek 08:30 - 11:30
           16:00 - 21:00

Více dle aktuálních akcí a lekcí.

4 + 4 =

Naši partneři

Podporují nás